Nasi eksperci

Jarosław Mikienko

Jarosław Mikienko jest konsultantem technicznym specjalizującym się w zagadnieniach ochrony danych, dostępnością i zarządzaniem informacją. Zawodowo związany z firmą Veritas Technologies.

Paweł Rybczyk

Pracuje w firmie WALLIX, odpowiedzialny za rozwój rozwiązania Wallix AdminBastion w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Systemami bezpieczeństwa IT zajmuje się od ponad 10 lat. Obecnie rozwija swoją wiedzę w obszarze problematyki zarządzania kontami uprzywilejowanymi. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Piotr Borkowski

Piotr Borkowski pracuje jako inżynier w Veracomp SA. Studiował na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W firmie Veracomp pracuje od 1996 roku, opiekował się technicznie różnymi grupami produktów sieciowych. Od roku 1999 zajmuje się głównie problematyką bezpieczeństwa sieci komputerowych -szczególnie rozwiązaniami typu Content Filtering, Web Application Firewall, ochrona przed DoS czy Load Balancing. Jest autoryzowanym trenerem, posiada między innymi certyfikacje firm Bluecoat, F5, Fortinet, Check Point, Radware.

Marek Radoń

Radca Prawny, Veracomp SA

Z Veracomp związany od 2009 r., obecnie pracuje, jako drugi radca prawny Veracomp i wykładowca prywatnej uczelni.

Partronat medialny
patronat

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki.

OK