Nasi eksperci

Rafał Kania

Radca prawny i wspólnik w SENDERO Tax & Legal

Rafał Kania posiada 14 lat doświadczenia w zagadnieniach ochrony danych osobowych, dziesiątki opinii, procedur, umów i innych dokumentów w tym zakresie. Uczestnik kilkudziesięciu wykładów, konferencji i szkoleń dot. danych osobowych, między innymi z GIODO, na UJ i UWr.

Piotr Borkowski

Piotr Borkowski pracuje w firmie Veracomp SA od 1996 roku, opiekuje się technicznie różnymi grupami produktów sieciowych. Od roku 1999 zajmuje się głównie problematyką bezpieczeństwa sieci komputerowych – szczególnie rozwiązaniami typu Content Filtering, Web Application Firewall, ochroną przed atakami DoS czy Application Delivery Controller. Jest autoryzowanym trenerem, posiada między innymi certyfikacje firm Symantec/Bluecoat, F5, Fortinet, Check Point, Radware.

Grzegorz Szmigiel

Fortinet

Informatyk. Pracuje w firmie Veracomp SA na stanowisku dyrektora technicznego. Od pięciu lat zajmuje się wsparciem technicznym produktów firmy Fortinet prowadząc prezentacje, instalacje testowe, udzielając pomocy przy konfiguracji oraz rozwiązując problemy techniczne klientów. Mówią o nim: “Profesjonalny w podejściu do zadań, siła spokoju i równowagi, człowiek o przemiłym usposobieniu”. Uważa, że “zawsze należy pamiętać, iż najważniejszy jest człowiek”.

Marek Radoń

Radca Prawny, Veracomp SA

Z Veracomp związany od 2009 r., obecnie pracuje, jako drugi radca prawny Veracomp i wykładowca prywatnej uczelni.

Jerzy Skiba

Konsultant w Dziale Wsparcia Technicznego, Veracomp SA

Jerzy Skiba pracuje w Veracomp na stanowisku konsultanta w Dziale Wsparcia Technicznego.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki.

OK