Nasi eksperci

Henryk Hoser

Aplikant adwokacki, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Specjalizuje się w prawie ochrony danych osobowych oraz zagadnieniach związanych z ochroną dóbr osobistych. W latach 2013-2015 pracownik Departamentu Orzecznictwa, Legislacji i Skarg Biura Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów sektora prywatnego oraz publicznego. Prowadzi szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych, jak również pełni rolę Administratora Bezpieczeństwa Informacji na rzecz Klientów JDS Consulting.

Piotr Borkowski

Piotr Borkowski pracuje w firmie Veracomp SA od 1996 roku, opiekuje się technicznie różnymi grupami produktów sieciowych. Od roku 1999 zajmuje się głównie problematyką bezpieczeństwa sieci komputerowych – szczególnie rozwiązaniami typu Content Filtering, Web Application Firewall, ochroną przed atakami DoS czy Application Delivery Controller. Jest autoryzowanym trenerem, posiada między innymi certyfikacje firm Symantec/Bluecoat, F5, Fortinet, Check Point, Radware.

Grzegorz Szmigiel

Fortinet

Informatyk. Pracuje w firmie Veracomp SA na stanowisku dyrektora technicznego. Od pięciu lat zajmuje się wsparciem technicznym produktów firmy Fortinet prowadząc prezentacje, instalacje testowe, udzielając pomocy przy konfiguracji oraz rozwiązując problemy techniczne klientów. Mówią o nim: “Profesjonalny w podejściu do zadań, siła spokoju i równowagi, człowiek o przemiłym usposobieniu”. Uważa, że “zawsze należy pamiętać, iż najważniejszy jest człowiek”.

Marek Radoń

Radca Prawny, Veracomp SA

Z Veracomp związany od 2009 r., obecnie pracuje, jako drugi radca prawny Veracomp i wykładowca prywatnej uczelni.

Jerzy Skiba

Konsultant w Dziale Wsparcia Technicznego, Veracomp SA

Jerzy Skiba pracuje w Veracomp na stanowisku konsultanta w Dziale Wsparcia Technicznego.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki.

OK