HPE

HPE jest przedsiębiorstwem z branży zaawansowanych technologii, które prowadzi działalność w ponad 170 krajach. Zajmuje sie opracowywaniem technologii i usług, które mogą pomóc przedsiębiorstwom i klientom indywidualnym w rozwiązywaniu problemów, osiąganiu celów, wykorzystywaniu możliwości, spełnianiu aspiracji i realizacji marzeń. Dzięki nowym pomysłom i sposobom myślenia tworzy coraz prostsze, lepsze i pewne rozwiązania technologiczne, które stale przyczyniają się do poprawy sposobu życia i pracy.

Więcej informacji na oficjalnej stronie producenta.

HPE Edukacja – Dział Szkoleń HP

Zdobywanie wiedzy to jeden z najskuteczniejszych sposobów zwiększania produktywności, zarządzania zmianami i dawania pracownikom pewności.

Mając silną pozycję rynkową i ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie zaspokajania złożonych potrzeb szkoleniowych naszych klientów, pomagamy profesjonalnym technikom i organizacjom na całym świecie w łatwym, skutecznym i elastycznym osiąganiu namacalnych wyników biznesowych.

Globalnie szkolimy ponad 200 000 osób rocznie, ułatwiając każdej z nich osiągnięcie najwyższej wydajności. Nasza oferta najlepszych w branży szkoleń technicznych obejmuje ponad 200 kursów prowadzonych przez instruktorów i 3000 kursów online dotyczących infrastruktury HP, oprogramowania i systemów operacyjnych. Oferujemy także autoryzowane szkolenia dotyczące produktów VMware i Linux.

Dzięki modułowemu podejściu do projektowania zawartości eksperci usług szkoleniowych firmy HP mogą dostosowywać i łączyć standardowo zaplanowane kursy tak, aby dopasować je do terminów, poziomów szczegółowości i wymagań organizacyjnych klientów. Oferujemy także szeroki wybór rozwiązań szkoleniowych i edukacyjnych ukierunkowanych na zdobywanie certyfikatów profesjonalnych i technicznych.

Usługi szkoleniowe firmy HP wciąż dostosowują nowe technologie i metody szkoleń, aby zapewnić uczestnikom nowoczesne i wygodne sposoby nauczania, takie jak RAIL (Remotely Assisted Instructional Learning). Szkolenia zdalne, łączące pracę instruktorów na żywo i prawdziwe wyposażenie praktyczne w wirtualnym środowisku, mają wszystkie zalety szkolenia stacjonarnego oraz szkolenia we własnej siedzibie klienta, dzięki czemu udział w szkoleniu technicznym wymaga minimalnej ilości czasu. Niezależnie od tego, czy preferujesz tradycyjne szkolenia stacjonarne, kursy internetowe, czy rozwiązania edukacyjne z ćwiczeniami praktycznymi i symulacjami, możemy pomóc.”

Więcej informacji na stronie HPE Edukacja.