Chcę zostać partnerem FORTiB

Zapraszamy do współpracy! Pomóż nam budować społeczność FORTiB. Jest na to kilka sposobów, począwszy od zostania sponsorem konferencji, po organizację własnych spotkań dla Twoich Klientów pod szyldem FORTiB. Wystarczy zrobić pierwszy krok - wypełnić poniższy formularz.

Aby formularz działał poprawnie musisz mieć włączoną obsługę JavaScript i zaktualizowaną przegladarkę.
Jeśli nie możesz wysłać formularza, wyślij swoje zgłoszenie, zawierające dane wymagane w formularzu, na adres rejestracja@fortib.pl.

Osoba kontaktowa
Imię:
Nazwisko:
Stanowisko:
E-mail:
Telefon kontaktowy:
Dane firmy
Nazwa firmy:
NIP (bez kresek):
Ulica:
Kod pocztowy:
Miasto:
Dodatkowe informacje
Jestem
zainteresowany:uwagi:

Informacja

Wysyłając wypełniony formularz użytkownik zgadza się na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych informacji przez Veracomp SA w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.). Veracomp SA dołoży wszelkich starań celem zapewnienia prawidłowego działania systemu zgłoszeniowego i przechowywania danych osobowych znajdujących się na serwerze www.veracomp.pl oraz ich pełnej ochrony.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki.

OK